Saucēja balss

Screen shot 2014-05-17 at 4.42.35 PM

Reizēm rodas sajūta, ka visi mani raksti par smaržu tēmu iekrīt melnajā caurumā. Ja seko degunam feisbuka profilā reizēm parādās dažas atsauksmes, tad panākt, lai jele kāds komentētu pa tiešo blogā, ir teju neiespējami. Lai gan es rakstu tāpēc, ka mani urda nepārvarama vēlme to darīt, tomēr atzīšos, ka katrs vismazākais pīkstiens, kas atskan no lasītāju puses, man ir iemesls lēkt pa gaisu un dzert šampanieti.

Tomēr izrādās, nav nemaz tā, ka “par velti mīlēts”. Arī tuksnesī, kurā šķietami nav nevienas dzīvas dvēseles, labi nokliedzoties, var saņemt pa kādai atbildei. Pēdējā laikā ir ienākušās veselas 3 (!!!) pateicības no deguna sekotājiem, gan ne blogā, bet citos privātākos veidos. Laikam jau tā aromātu būšana cilvēkiem šķiet pārāk intīma lieta, lai par to runātu soctīklos. Mēģināšu palielīties, nesaucot nevienu vārdā.

Kāda spilgta un radoša sieviešu dzimuma persona atzinās, ka, iedvesmojoties no raksta par Lonestar Memories, pasūtinājusi vairākus smaržu paraugus pa tiešo no Tauer Perfumes sev un savam džekam, un kļuvusi par šī zīmola cienītāju. Cita – visai spilgta biznesa pasaules pārstāve, atsūtīja man mesidžu pateicībā par iepazīstināšanu ar Etat Libre D’Orange aromātu Putain des Palaces. Kāpēc tieši šis aromāts viņu uzrunāja, lai paliek mūsu noslēpums. Savukārt, pavisam nesen Kalnciema kvartāla pasākumā satiku kādu sekodegunam lasītāju, kas izteica lielo paldies par The Voice of Reason aromātu no Lush Gorilla perfumes, kuru meitene iedāvinājusi savam boifrendam.

Šādi nieki mani neizsakāmi priecē un iedvesmo atklāt arvien jaunus un jaunus superīgus aromātus, kurus ošņāt pašai un, par kuriem jums stāstīt. Paldies jums, smaržīgie, un gaidiet jaunas ziņas, jo tikko ir ienācies sūtījums no mana sadarbības partnera firstinfragrance ar 15 jauniem aromātu paraudziņiem!

Attēlā redzamo nedaudz neaso (trešais aifons) gardēniju pagājušā nedēļā nopirku Depītī. Smaržo tikpat labi kā Estee Lauder Tuberose Gardenia!

Šis ieraksts tika publicēts Bez tēmas. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *