Ātrā palīdzība. Gorilla Perfumes – Sikkim Girls un The Voice of Reason.

Slide1

Studenti, brīvmākslinieki, kredītu nomocītie un pārējie, kuriem nekad nav naudas, neraudiet – arī jūs varat atļauties smaržot labi! Izrādās, ka lieliskus parfīmus var atrast sadzīves kosmētikas preču veikalā LUSH un par tiem nav jātērē vairāk par padsmit latiem!

Mans absolūts Gorilla perfumes jaunākā izlaiduma favorīts ir The Voice of Reason. Uz etiķetes redzams kāds pārītis, kurus es tiešām nepazīstu (pasakiet man, kas šie ir, ja zināt), bet viens no viņiem man mazliet atgādina Lubenes varoni (to, kurš nebija Travolta) un viņa bībeles citātu tirādes. Pirmais saprāta balss kliedziens ir visai skarbs – tas smaržo pēc darvas un degošas gumijas, bet šis mirklis ilgst minūtes piecas, desmit. Ja šo brīdi iztur, tad draudīgajai maskai krītot, Voice of Reason atplaukst ļoti patīkamā sandala un tonkas pupiņu aromātā. Šis parfīms gan nešķiet izcili noturīgs, bet kurš tad liedz mazo, stilīgo pudelīti nēsāt līdzi kaut vai džinsu kabatā un ik pa brīdim atjaunot savu lielisko auru? Tiem, kuriem patīk izpūst gaisā veselu aromāta strūklu un mesties tajā iekšā ar galvu, šis variants gan nederēs, jo mazās smaržu (smaržu! nevis eau de toilette) pudelītes ir vecā tipa, bez aerosolu navarotiem.

Otrs Gorilla aromāts, kuru jūtos atklājusi, ir Sikkim Girls. Tas nu gan ir riktīgi noturīgs! Aromātu kopā ar stāstu iz savas dzīves piedāvā slavena (tā apgalvo internets) indiešu izcelsmes britu sitāriste Sheema Mukherjee. Stāsts sekojošs: ciemojoties kādā Dardžilingas kafejnīcā, tās saimnieks Šīmu brīdinājis, lai uzmanoties no Sikimas meičām. Mūziķe, saprotams, jautājusi – kas tās vēl tādas – uz ko saimnieks paskaidrojis, ka tās esot divas bīstamas meičas, kuras aizvīlušas viņa znotu. Interesanti, ka abas esot bijušas apģērbtas no galvas līdz kājām, bet atlicis viņām vien mazliet pagorīties un znots aizskrējis meičām līdzi… Varbūt viņas vienkārši labi smaržoja? Sikkim Girls parfīms veidots no ziedu notīm – tur ir jasmīns, frangipani un tuberoze, tomēr man smarža īsti neko neatgādina – varbūt tas ir tas mistiskais frangipani? Enīvei, šitās Sikimas meičas var sagrozīt galvu kā džekiem, tā arī meitenēm – ne jau velti arī Šīma tika brīdināta!

LUSH veikaliņā uz letes ir vēl daudz citu parfīmu, bet par pārējiem šobrīd neko garantēt nevaru. Varat izmēģināt tos paši uz savu galvu, tikai nekādā gadījumā neaiztieciet pudelīti ar uzrakstu Furze! Tā ir kaut kāda kokosriekstu inde! Man ir aizdomas, ka LUSH veikaliņā viss gaiss mazliet dvesmo pēc neiznīdējamiem Furze kokosiem. Tomēr “Saprāta balss” un “Sikimas meiču” dēļ to var arī paciest. Es pilnīgi droši atceros, ka viens aromāts 7ml iepakojumā maksāja 12 Ls, bet otrs – 18 Ls, tikai nejautājiet, kurš bija kurš, jo Sikimas meičas man sajaukušas galvu!

Šis ieraksts tika publicēts Bez tēmas ar birkām , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

2 atbildes Ātrā palīdzība. Gorilla Perfumes – Sikkim Girls un The Voice of Reason.

  1. Pingback: The Voice of Reason. Ne tikai smaržas.

  2. Pingback: Saucēja balss

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *