Estee Lauder Tuberose Gardenia no Private Collection

Slide1

Žilbinošas sievietes baltos, krītoša atlasa vakartērpos, nevainojami eleganti vīrieši, šampanietis glāzēs un baseinā, zelts un briljanti, dejas, smiekli, reibinoša ziedu smarža un kā vēsa zemūdens straume – priekšnojauta par tuvojošos nelaimi. Šādu Lielā Getsbija cienīgu ainu manā iztēlē uzbur Estee Lauder Tuberose Gardenia.

Es gan šo aromātu drīzāk dēvētu otrādi – par Gardenia Tuberose, jo centrālā šī aromāta nots precīzi atveido gardēnijas ziedu smaržu. Tuberozi tā īsti var sajust tikai nākamajā dienā, paceļot no grīdas tur nomesto vakartērpu, bet jasmīns un pārējās ziedu notis ideāli iekļaujas gardēnijas solo priekšnesumā. Tuberose Gardenia ir ļoti noturīgs aromāts, arī tāpēc, ka izveidots eau de parfum versijā. Runā, ka vēl bagātīgāku, dziļāku un biezāku gardēnijas smaržu piedāvājot šī aromāta parfīma versija, diemžēl šo izcili grezno pudelīti ar korķītī iestrādātiem pusdārgakmeņiem var atļauties tikai tādas meitenes kā Deizija Bjūkenena. Jau eau de parfume aromāts ir gana dārgs (ap 100 dolāriem par 50ml pudelīti), tomēr tas atmaksājas, jo ir patiešām ir noturīgs un arī smaržo dārgi.

Iesākumā aromāts bijis paredzēts tikai Estī Loderes mazmeitas Erīnas un viņas draugu privātajām vajadzībām, bet 2007. gadā izlaists pārdošanā. Tā izplatīšana  vēl arvien ir visai ierobežota. Ja jūs patiešām gribat iepazīties ar šo aromātu, tad iesaku pasūtīt ībejā kādu no 2ml testeru pudelītēm.

Smaržu pasaule piedāvā tik daudz brīnišķīgu aromātu, ka izvēlēties tikai vienu neuzskatu par vajadzīgu, tomēr, ja man šai pašā brīdī ar revolveri pie deniņiem būtu jāizvēlas manas autogrāfa smaržas, tad tās būtu Tuberose Gardenia no Estee Lauder Private Collection. Tām piemīt elegance, raksturs, dzidrs, caurspīdīgs skaistums un kāda tumša, rūgtena nots, kas atgādina – nekas nav mūžīgs, īpaši jau mūžīgie svētki.

Šis ieraksts tika publicēts Bez tēmas ar birkām . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

3 atbildes Estee Lauder Tuberose Gardenia no Private Collection

  1. aspazy saka:

    Sorī, mazliet kļūdījos – ap 100 dolāriem maksā 30 ml pudelīte. Izskatījās vairāk. 🙂

  2. Pingback: Balles karaliene – tuberoze. Robert Piguet Fracas un citas.

  3. Sandra Ošiņa saka:

    Un tā – ir pagājušas piecas dienas, kopš šīs gardēnijas un rozes smaržo kādā baltā mutautā uz mana galda. Pa šīm dienām rezignētā nostalģijā prātoju par laiku, kad iesmaržoti mutauti (eh, toreiz vēl no smalka, balta batista) ar dāmas vēlību nonāca kāda slepena pielūdzēja īpašumā. Ja pielūgsmes objekts lietotu šo parfīmu, to varētu baudīt diezgan ilgi. Reibinoši un skaisti. Paldies.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *