Lekcijas un Dāvanu kartes

LEKCIJAS

Seko degunam labprāt dalās pieredzē, gudrībā un smaržu pasaules enerģijā ar cilvēkiem, kuriem interesē smaržu pasaule. Šobrīd piedāvāju izbraukuma lekcijas par sekojošām tēmām:

“Ievads māksliniecisko smaržu pasaulē” 

-kā orientēties smaržu hierarhijā un žanros?

-kas ir mākslinieciskā, nišas, selektīvā parfimērija

-nedaudz parfimērijas vēstures

“Interesantākie zīmoli un koncepti” 

-smaržu ainavas, portreti, stāsti

-neparasti izteiksmes līdzekļi – no pelējuma līdz terpentīnam

-mārketinga noslēpumi

“Seko parfimēram!” 

-iepazīstinu ar slavenākajiem parfimēriem – klasiķiem, kā arī svarīgākajiem parfimēriem nišas parfimērijā, saviem favorītiem un viņu darbiem

“Kurp tālāk? Jaunākās tendences” 

-jaunākās tendences māksliniecisko smaržu izstādē Milānā Esxence 2022

-jauni meklējumi un kompozīcijas

-uzlecošās zvaigznes

Rakstiet, ja vēlaties pasūtīt izbraukuma lekciju savā dzimšanas dienas ballītē vai izklaidējoši izglītojošā pasākumā birojā: followzenose@gmail.com

INDIVIDUĀLAS KONSULTĀCIJAS

Ja gribi atrast aromātu, kurš “norauj jumtu”, kļūst par Tavu uzticamu ceļabiedru un līdzgaitnieku, piesakies uz individuālu konsultāciju! Tas ir labākais veids, kā mierīgā garā iepazīt desmitiem dažādu aromātu un atrast stilu, kas uzrunā tieši tevi! Mana smaržu pieredze un kolekcija ir pietiekami plaša, lai atrastu “īsto” aromātu. Tās nav smaržas, kuras pieejamas uz katra stūra. Pēc konsultācijas saņemsi informāciju par to, kur iekārotais aromāts iegādājams par visizdevīgāko cenu. Ne vienmēr jāpērk uzreiz pilna pudele par simtiem eiro, ir daudz iespēju iesākumā iegādāties testerus. Savas darbības laikā jau desmitiem cilvēku esmu palīdzējusi atrast savu “smaržu mīlestību uz mūžu”.

Konsultācijas cena 50 eiro, ilgums aptuveni 1,5-2 h. Norises vieta – “sekodegunam” štābā Rīgas centrā.

DĀVANU KARTE

Tu vari uzdāvināt individuālu konsultāciju 50 Eur vērtībā kādam, kuru gribi iepriecināt. Sazinies ar mani, rakstot uz followzenose@gmail.com, es nosūtīšu konta numuru, kurā iemaksāt vajadzīgo summu, un pēc tam nosūtīšu Dāvanu kartes dizainu, kuru atliks tikai izdrukāt, ielikt skaistā aploksnē un uzdāvināt!

Paldies Elīnai Zanderei par Dāvanu kartes dizainu. Paldies Agnesei Zeltiņai un Matīsam Markovskim par fotogrāfijām!