Mani instrumenti un ieroči

Screen shot 2014-04-30 at 12.01.53 AM

Kas īsti ir smaržas – instruments vai ierocis? Gan – gan. Viss atkarīgs no tā, ko gribam panākt un, galvenais – no kā! Lietojot smaržas sev, uztveru tās vairāk kā instrumentu, pat zāles. Bet, ja jādodas kaujā, tad nevar iztikt bez bruņojuma! Mēģināšu iedalīt savus visbiežāk lietotos aromātus šajās kategorijās.

Metaboles. Ys Uzac. Mans trenažieris, kurš aizvieto rīta rosmi, uzmundrinot ar spirdzinošu tomātu lapu, piparmētru un melno piparu kokteili.

Hermessence Rose Ikebana. Zāles pret grūtsirdību. Citrusīgi maigi rozīgais Žan-Kloda Ellenas “akvarelītis” ir kā viegla skice viņa paša 90-to gadu meistardarbam In Love Again Yves Saint Laurent. Atceros bezrūpīgo uzdzīvi 90-tajos un garastāvoklis uzlabojas momentā.

Tuberose Gardenia no zīmola Estee Lauder Private Collection. Divi vienā – precīzs mauzeris un bruņuveste aizsardzībai. Tuberozes aromātu valkātājiem būtu jāsaņem īpaša atļauja nēsāšanai publiskās vietās, tāpat kā šaujamieroču īpašniekiem.

Tam Dao no zīmola Diptyque. Labi noregulēts darba instruments, kas uzasina prātu. Sandals gan uzlādē ar enerģiju darbam, gan tieši pretēji – ļauj atslēgties pēc stresainas darba dienas. Patiesībā, jebkurš aromāts labi noder brīdī, kad jāpārslēdzas uz ko citu vai jāizsit sevi no apātijas.

L’Ambre des Merveilles no zīmola Hermes.  Šis nu ir mans visslepenākais ierocis. Kā maģisks mūzikas instruments, tas spēj zibenīgi ieaijāt mana vīra modrību. Esmu par to jau rakstījusi šeit. Visi “Merveilles” līnijas aromāti ir brīnišķīgi – nespēju nemaz izsekot visām “atvasēm”, ko šobrīd var atrast internetā. Rīgā no tā visa pieejami tikai divi varianti – Eau des Merveilles un Elixir Eau des Merveilles. Saldi sāļo smaržu, kas atgādina atvaļinājumu pie jūras, neesmu sajutusi nevienā citā aromātā. Tikko man paveicās uztankoties ar vēl papildmunīciju koncentrēto smaržu versijā – Parfum des Merveilles, tāpēc labāk piesargieties no manis, vīrieši tādi!

P.S. attēlā redzams jaunais smaržu ekstrakta iepakojums, kuru gan var dabūt tikai pašā Hermes veikalā www.hermes.com. Cik maksā sūtīšana uz Latviju, nav ne jausmas, bet man tā patīk viņu mājaslapa!

 

 

 

 

 

Šis ieraksts tika publicēts Bez tēmas. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *