Laimīgu Jauno gadu, Iņ un Jan! Hermes Eau des Merveilles un L’Ambre des Merveilles

Screen shot 2014-01-04 at 2.07.18 PM

Viņa ir sievišķīga, mazliet tumsnēja un austrumnieciska. Viņš – dzīvespriecīgs, gaišas enerģijas pilns. Iesākumā mulsina viņa šķietamais trauslums, bet iepazīstoties tuvāk, arvien spilgtāk izpaužas atturīga vīrišķība. Iņ un Jan – tā draugi par viņiem smejoties saka, jo viņi ideāli papildina viens otru. Tomēr arī katrs par sevi viņi ir pašpietiekami un pilnīgi.

Jūra ir tā, kas viņus vieno. Pavasarī, klaiņojot gar krastu, viņi nespēj vien atdzerties jūraszāļu un kūstošā sniega smaržu. Vasaras rītos, ierušinājušies karstajās smiltīs, viņi uzlādējas ar saules svelmi, lai pēcpusdienās to atdotu vēsiem palagiem. Ziemā, ietinusies kašmira džemperī, viņa sēž pie kamīna ar piparmētru tējas krūzi, kamēr viņš met ugunī sveķainas pagales. Viņu tuvumā viss sāk dzirkstīt un svētki rodas uz līdzenas vietas.  Iespējams, viņi viens otra noslēpumu jau ir atminējuši, bet, iespējams, tam būs vajadzīga visa dzīve. Lai jums Laimīgs Jaunais gads, Iņ un Jan!

*Improvizācija par Iņ un Jan tēmu radusies, saņemot šogad pirmo smaržu sūtījumu. Galvenajās lomās:

Viņš – Hermes Eau des Merveilles

Viņa – Hermes L’Ambre des Merveilles

Screen shot 2014-01-04 at 10.53.56 PM

Ja vēlaties vēl pabūt brīnumainajā Hermes Merveilles smaržu pasaulē, noskatieties arī Hermes Eau des Merveilles video reklāmu šeit. Ilustrācijā izmantots cita šīs līnijas aromāta – Claire des Merveilles – reklāmas foto, jo tas man šķita ideāli piemērots apsveikumam Jaunajā gadā.

Šis ieraksts tika publicēts Bez tēmas ar birkām , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Viena atbilde uz Laimīgu Jauno gadu, Iņ un Jan! Hermes Eau des Merveilles un L’Ambre des Merveilles

  1. Pingback: Mani instrumenti un ieroči

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *