Urā, degunam ir pirmais sadarbības partneris!

pudelites

Tagad visi paskatāmies uz seko degunam lapas augšējo labo stūri! Ja vien jūsu interneta brouzerim nav uzstādīts reklāmu slēpējs, tad jūs tur redzat elegantu melnu taisnstūrīti. Nē, deguns vēl joprojām neko nepārdod – toties jums ir iespēja noklikšķināt uz šī klucīša un nopirkt šajā vācu interneta veikalā teju vai jebkuru no deguna aprakstītajiem aromātiem – atliek vien spert pirmo soli pāri veikala slieksnim.

Kāpēc tieši šis veikals? Pirmām kārtām, esmu pati to izmēģinājusi un atzinusi par labu esam, otrkārt, mani aizkustināja veikala rašanās stāsts. Tā saimnieks Georg R. Wuchsa (man neizdevās noskaidrot, kā īsti izrunā viņa uzvārdu) astoņdesmito gadu vidū mantojis no vecākiem juvelierizstrādājumu veikalu (dažiem cilvēkiem veicas! J), tomēr viņa īstā aizraušanās vienmēr bijusi parfimērija. Tā nu iesākumā Georgs sācis pārdot savus mīļākos aromātus turpat blakus zeltam un sudrabam, bet vēlāk viņa hobijs pāraudzis par biznesu un radies šis interneta veikals, kura nosaukums vāciski ir Aus Liebe Zum Duft (Aiz mīlestības uz smaržām). Tas piedāvā tikai un vienīgi alternatīvo jeb niche zīmolu aromātus, toties patiešām plašā izvēlē.

Sākot no janvāra jums nebūs ne mazāko problēmu saprast, cik kas maksā, bet pagaidām jāmēģina kaut kā pārrēķināt cenas no eirosiem uz latiem. Par katru sūtījumu jāpieskaita ap 7 Ls par piegādi tieši līdz durvīm. Pie katras smaržu pudeles var papildus pasūtināt arī pāris 1 ml paraudziņus no citiem aromātiem – tas gan nav par velti, bet vismaz piegādes cena no tā nepieaug, toties var apmierināt ziņkārību.

Svarīgi arī tas, ka mūsu sadarbības rezultātā man būs iespēja iepazīties ar veselu rindu brīnišķīgu aromātu paraugiem un dalīties arī ar jums savos atklājumos! Par to arī prieks!

Šis ieraksts tika publicēts Bez tēmas. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *