Spots un britu karaļnama noslēpumi

Screen shot 2016-07-03 at 6.33.35 PMVīriešu kosmētikas, skūšanās piederumu un parfimērijas veikaliņš SPOTS atrodas visai nomaļā vietā Miesnieku ielas galā Daugavas krastmalā. Šeit pārsvarā iegriežas zinātāji nevis vienkārši garāmgājēji. Tieši šāds veikaliņš Rīgai bija ļoti vajadzīgs, jo SPOTS aizpilda to nišu, kura ilgu laiku pie mums bija pavisam brīva. Proti, šeit, neiesvīstot no bailēm kaut ko sagāzt vai izgāzties pašam, var iegriezties jebkurš sevi cienošs vīrietis un izvēlēties visu vajadzīgo patīkamā vidē bez visādiem bling-bling aksesuāriem, kuri parasti rotā kosmētikas veikalus. Veikaliņā saimnieko māsa un brālis, kuri ļoti labi pārzina visu, kas šeit atrodams. Par alternatīvo smaržu pasauli Rūdolfs un Klinta Spoti sākuši interesēties, meklējot labākos zīmolus, lai paplašinātu parfimērijas klāstu veikalā. Tagad abi jau krituši īstā parfīmfanu azartā atklājot arvien jaunus un jaunus zīmolus, dažus no tiem padarot par saviem sadarbības partneriem.

Pirmais no tiem bijis Floris – konservatīvs britu zīmols, kurš lepojas ar savām tradīcijām un izsenis piegādā savus smaržūdeņus britu karaļnamam. Augstdzimušo personu privātās dzīves noslēpumi tiek cītīgi sargāti un konkrētu informāciju neviens neapstiprina, bet baumo, ka karaliene esot iecienījusi tieši Floris White Rose tualetes ūdeni, savukārt princis Čārlzs lietojot mutes skalojamo līdzekli ar rožu aromātu! Tātad, viņš noteikti dod priekšroku rozēm nevis neļķēm, kā varbūt bija iedomājusies daža laba rīdziniece.

Kā nākamo sortimentam izdevās pievienot izcilo nišas zīmolu no Parīzes Etat Libre D’Orange, par kuru esmu jau daudz rakstījusi seko degunam. Teju jebkurš no ELDO aromātiem, kas šobrīd atrodams SPOTS plauktos, ir ideāli piemērots valkāšanai vasarā un jebkuram no dzimumiem. ELDO aromātus īsti nav iespējams “pārdozēt” – tie joprojām smaržos patīkami, pat ja apsmidzināsieties no galvas līdz kājām. Tas gan nenozīmē, ka šie aromāti ir nenoturīgi, nebūt nē. Un, ja jūsu redzes lokā nokļūst pudelīte ar RIEN aromātu, esiet uzmanīgi, jo šis ir “extreme” variants – t.i. īpaši koncentrēts. RIEN ir viens no maniem zīmola favorītiem – izcils smalkādas (leather) aromāts, kuram šobrīd nišas zīmolu piedāvājumā es pat neredzu pienācīgu konkurentu. ELDO piedāvājums ir tik plašs, ka vienā reizē to visu aptvert nav iespējams, ja vien neesi Šiva. Noteikti iesaku izmēģināt lielisko vetīveru ar fanīgo nosaukumu Fat Electrician un somu homoerotiskajam māksliniekam Tom of Finland veltīto aromātu ar tādu pašu nosaukumu. ELDO ir izcils ar to, ka koncepti un stāsti, kuriem nišas zīmolu mārketingā ir liela nozīme, vienmēr atbilst smaržu reālajai kvalitātei. Nebūt ne visi augsti konceptuāli aromāti aizvelk līdz solītajām idejām.

Jaunākais SPOTS veikala piedāvājumā ir visai plašs ģeniālā Šveices parfimēra Endija Tauera (Andy Tauer) “smaržu skulptūru” klāsts. Par smaržu skulptūrām tās dēvē pats Tauer Perfumes radītājs, patiesībā tās, protams, ir smaržas. Tomēr veids, kādā tās tiek veidotas, patiešām ļauj pielīdzināt šos aromātus vizuālajai mākslai, izceļot tās visu citu zīmolu vidū. Iepazīstot tuvāk Tauera darinājumus, viņa rokrakstu vairs nav iespējams sajaukt ar citiem. Pateicoties laikietilpīgai un senai parfīmu ražošanas tehnoloģijai, veiksmīgi savienojot dabīgas un sintētiskas smaržvielas, Endijam izdodas radīt smaržu ainavas, stāstus un absolūti oriģinālus un iedvesmojošus aromātus. SPOTS šobrīd piedāvā populārākos – L’Air du dessert Marrocain, Incense Extreme, Incense Rose un vēl citus. Visi Tauera aromāti ir izcili noturīgi un to sillage jeb izplatība ap jums būs visai iespaidīga – tas jāņem vērā, lietojot šīs spēcīgās vielas, ja nevēlaties novest apkārtējos mērenā šokā vai paģībt pats. Toties, lietojot ar mēru, jūs varat sagaidīt sajūsminātus jautājumus no sērijas “Kas tās ir par fantastiskām smaržām?” Laikus izlemiet – vai gribat atklāt savus noslēpumus vai rīkoties kā britu aristokrāti.

Visu SPOTS veikalā nopērkamo aromātu cenas (ELDO – sākot no 80 Eur par 50 ml un Tauer – no 125 Eur par 50 ml) atbilst tām, kuras jūs atradīsiet Francijā, Šveicē, Lietuvā vai interneta veikalos, tāpēc, novērtējiet šo iespēju iepazīties ar šiem aromātiem tepat Rīgā!

Screen shot 2016-07-03 at 6.49.28 PM

Šis ieraksts tika publicēts Bez tēmas ar birkām , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *