Rozā panteras sapnis. Delina no Parfums de Marly

Mūsdienu sievietēm dzīve nekāda saldā vis nav, tāpēc nav brīnums, ka gourmand jeb, kā es mēdzu tos saukt – deserta vai saldēdiena parfīmi – kļūst arvien populārāki. Ja tā padomā, saldā smarža ir stipri mazāk kaitīga par cukurotām kūciņām vai liķierīšiem, ar kuriem mēs mēdzam saldināt savu ikdienas dzīvi. Pie tam – nekādu lieko kaloriju! Tomēr reizēm baidos šiem parfīmkārumiem uzticēt savu ādu, jo visbiežāk tajos agri vai vēlu ņem virsroku sintētiskais baltais muskuss, no kura es bēgu kā velns no krusta. Franču zīmola Parfums de Marly aromāts Delina ir patīkams izņēmums – muskuss tajā labi nomaskēts sirdsnotīs, starp kurām ir arī līčijas! Līčiju dēļ, sasmaržojoties ar Delina, gribas apēst pašai sevi! Pirms vairākiem gadiem atklāju Greenfield tēju Camomile Meadow, kas spēja piepildīt visu istabu ar apburoši saldu līčiju smaržu un kopš tā laika, es cenšos piebāzt degunu it visam, kur varētu būt iesaistīts šis eksotiskais auglis. Delina smaržās līčijas lieliski izpilda savu misiju. Jāpiebilst, ka Parfums de Marly zīmols iemieso ilgas pēc senās franču karaliskās godības, kad Luija XV laikā galms caurām dienām baudīja savu izvirtīgi laisko dzīvi, nodarbojoties ar intrigām un izjādēm.

Aromāta autors Kventins Bišs (Quentine Bisch) ne pirmo reizi pievērš manu uzmanību. Par veiksmīgu uzskatu arī viņa radīto Etat Libre D’Orange aromātu Fin du Monde, (pasaules gals), un veltījumu marķīzam de Sadam – Attaquer de Soleil no tā paša ELDO zīmola. Vajadzēs šo puisi paturēt acīs arī turpmāk.

Arī Parfums de Marly preses reklāmas ir izdevušās – tās ir divas pasaules, kuras šķir gadsimti, bet vieno aromāti, kuriem laiks neeksistē. Šeit mēģinu ievietot ieskatam divas reklāmu versijas – viena Delinai, otra –  kadam no vīriešu aromātiem.

Ak, jā – aizmirstiet, ko esmu teikusi par to, ka “nišas” smaržas vienmēr ir unisex, jebšu piemērotas abiem dzimumiem. Delina ir tik debesmannīgs, ka to iespējams iedomāties tikai komplektā ar kaut ko sievišķīgu vai vismaz rozā panteru…

Ko tur vairāk stāstīt – Delina ir jānogaršo! Parfums de Marly aromāti pieejami apostīšanai Neroli veikalā, to cena ir 200 eiro par 75ml pudelīti, kas to ierindo pat nedaudz augstākā kategorijā par Chanel Exclusifs. Tāpat šo aromātu iespējams pasūtināt interneta veikalā firstinfragrance.

 

Šis ieraksts tika publicēts Bez tēmas ar birkām , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *