Pavisam merkantili

Screen shot 2014-12-19 at 12.13.01 PMNav ko izlikties – pirms ziemassvētkiem mūs tāpat nekas cits neinteresē kā vien dāvanas. Kaut arī sen jau par vēlu, piefiksēju dažas savas domas par smaržīgu dāvanu tēmu, jo gan jau arī nākošgad svētki neizpaliks.

Screen shot 2014-12-07 at 11.08.40 PM

DĀVANA DRAUGAM RĪGĀ

Thierry Mugler aromāts Amen jāmeklē veikalu Kristiana un Douglas zemākajos plauktos – pudeli var atšķirt pēc stikla zvaigznes. Amen versijas ir daudz un dažādas, var mēģināt atšķirt pēc pudeles krāsas un materiāla, bet pilnīgi vienalga, kuru jūs atrodat – Cuba, Rubber vai Pure Malt vai vēl ko citu, visi šie aromāti smaržo silti, kārdinoši un eksotiski. Izdevīgi, ja dzīvojat kopā ar džeku, kuram gribat to dāvināt – arī pašai noderēs aukstajos ziemas vakaros.

Screen shot 2014-12-19 at 12.01.30 PM

DĀVANA DRAUGAM INTERNETĀ

Extreme No 1 ir otrais aromāts, kuru ausliebezumduf īpašnieks Georg Wuchsa radījis sadarbībā ar parfimēru Marc Vom Ende. Šis aromāts ir pilnīgi “no citas operas” nekā pierastie lielveikalu vīriešu odekoloni ar “sportīgo” smaržu. Kā tikai tur nav – kardamons, greifrūts, ingvers, jasmīns, maijpuķīte (lai tas jūs nebaida!), ciedrs, un izskaņā viens vienīgs ekskluzīvs – vetīvers, tabaka, pelēkā ambra, vaniļa, smalkāda un sandals! Nav nekāda lētā bodīte, bet katrs mazais smaržu pikselītis ir to vērts! (Ak, vai – tikko apskatījos, ka lielā pieprasījuma dēļ, visa pirmā porcija ir izbeigusies. Nu, nekas – līdz nākamajiem ziemassvētkiem noteikti ienāksies jaunā porcija!)

Screen shot 2014-12-11 at 10.33.37 PM

DĀVANA DRAUDZENEI RĪGĀ “PA LĒTO”

Noteikti var izbraukt ar 15 eiro nopērkot pilnīgi kvalitatīvu mandarīnziedu-ciedra eau-de parfum aromātu no franču zīmola Jeanne en Provence, kuru, iespējams, vēl var nopirkt necilā koka būdiņā Esplanādes tirdziņā.

Screen shot 2014-12-19 at 12.05.41 PM

DĀVANA DRAUDZENEI RĪGĀ “PA DĀRGO”

Nesen Neroli veikaliņā atklāto franču zīmola Atelier smaržu Rose Anonyme esmu izmēģinājusies gan veikalā, gan no paraudziņa un tā man iepatīkas arvien vairāk. Neesmu rožu aromātu cienītāja, jo bērnības trauma ar bulgāru rožu eļļu liek sevi manīt, bet šī, kaut arī turku tumšā roze, tomēr patīk – it īpaši ziemā. Aromātā ir klātesošs arī ūds (oud) – to var sajust vēl ilgi izskaņā, bet tas ir pietiekami viegls, lai nekristu uz nerviem. Smarža ir pārsteidzoši noturīga un lielajai 100 ml pudelei ir ļoti ergonomisks dizains.

Screen shot 2014-12-19 at 12.19.21 PM

DĀVANA JEBKURAM RĪGĀ

Joprojām interesantus aromātus mazās pudelītēs var nopirkt LUSH veikalā tepat Rīgā. Tie smaržo daudz labāk, nekā neciešami aromātiskais gaiss pašā veikalā. Puišiem, piemēram, noderēs skarbais dūmu, gumijas un koksnes aromāts The Voice of Reason, meitenēm, ja nezināt, kas viņām patīk, vienmēr var uzdāvināt kādu bundžiņu ar sausajām krēmveida smaržām – piemēram, vaniļas aromāts ir izdevies pat ļoti gaumīgs.

Screen shot 2014-12-19 at 11.42.04 AMDĀVANA SEV PAŠAI INTERNETĀ, PIE TAM “PA DĀRGO”

Skaistākais, ko esmu pamanījusi pēdējā laikā netā – ar mākslinieka Fornasetti darbiem greznoti mājas priekšmeti, tai skaitā aromātiskās sveces, kuru dizains vien izraisa vēlēšanos ko tādu turēt uz galda, bet varu derēt, ka arī smaržo labi. Viens no sveču paraugiem redzams arī šī raksta sākumā. Var meklēt, piemēram, šajā interneta veikalā amara

Smaržīgus svētkus un neaizmirstiet aizdedzināt arī kādu egles zariņu, jo nekas cits tik labi nespēj izraisīt pareizo noskaņu!

 

Šis ieraksts tika publicēts Bez tēmas. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *