Kā pieradināt leopardu? Memo aromāts African Leather

Agrāk es biju bruņurupucis. Slēpos aiz čaulas, biju lēna un piesardzīga. Bruņurupuču figūriņas man sekoja no mājas uz māju. Tagad esmu leopards. Leoparda figūriņas man vēl nav, bet reiz joka pēc nopirku krekliņu, uz kura bija milzu tīģera seja. Drīz apjautu, ka šajā krekliņā ir spēks un sāku to valkāt pilnīgā nopietnībā. Arvien biežāk mani uzrunā pūkaino plēsēju tēli. Ja agrāk man jebkurš leoparda ādas raksta audums uzdzina drebuļus, tad tagad ieraugu, ka raksti var būt gan bezgaumīgi, gan skaisti. Manai mammai jaunībā bija kleita ar leoparda raksta apkaklīti – ļoti eleganta un tieši pareizajā rakstā. Daži manu aizraušanos ar šiem zvēru rakstiem nesaprot, izmetot piezīmes par čigāniem un tml., bet es sāku saprast, kāpēc čigānietēm šie raksti ir “topā”. Tajos ir spēks!

Franču zīmola Memo Paris aromāts African Leather, manu uzmanību piesaistīja pirmkārt jau ar leopardu uz pudelītes. Izmēģinot smaržas uz ādas, izrādījās, ka arī aromāts piesaista un vairs neatlaiž. Tās ir īstās smaržas dienām, kad vajadzīgs spēks, siltums, leoparda biezā spalva un asie nagi. Ādas aromāti man patikuši vienmēr, bet starp tiem pastāv tā pati smalkā atšķirība, kā starp leoparda ādas rakstiem. Reizēm tie iznāk pārāk saldi, reizēm – tik sīvi, ka cērtas degunā.

Šī Āfrikas āda atrodas diezgan tuvu Tauer Perfumes L’Air du Desert Marocain teritorijai. Abos ir garšvielas – kardamons, kumins… Bergamote un ģerānija virsnotīs ir kā sparīgs leoparda lēciens, bet jau pēc pusstundas smarža nomierinās un aromāts pieglaužas kā liels kaķis. Tomēr visas dienas laikā tas neļaujot aizmirst par spēku, kuru esi pieradinājusi. Neviens dzīvniecisks aromāts, protams, nevar iztikt bez muskusa, bet šajā gadījumā muskusam ir atļauts parādīties tikai pašā vakarpusē, kad jāiet mazgāties šā vai tā, tāpēc mani tas neaizskar. No iecienītajām notīm šajā aromātā ir arī vetivērija un, protams, arī pati smalkāda. Biju gatava derēt, ka arī melnais pipars šeit sajūtams, gluži kā Terre by Hermes, tomēr nošu sarakstā to neatrodu. Jebkurā gadījumā visas sastāvdaļas ir sablendētas perfekti, aromāts šķiet pilnība pats par sevi.  Tā varētu smaržot luksus automašīnas ādas salonā. Man šis ir ideāls aromāts, lai mestos pilsētas džungļos. Mana ādas jaka iesūc sevī African Leather dzīvniecisko spēku un, šķiet, paturēs to uz visiem laikiem.

Jāatzīmē, ka African Leather nav lētais prieks – 75 ml pudelīte maksā 200 eiro. Tā noturību nevar gluži salīdzināt ar Tauera darinājumiem, bet smaržu veikalos nebūs daudz konkurentu Memo ādām, kas noturas vismaz 8 stundas. Uz drēbēm, protams, vēl ilgāk. No citām Cuirs Nomades sērijas smaržām noteikti jāizmēģina arī French Leather, kas ir mans otrais favorīts šajā līnijā. Tajā ir vairāk sievišķības, rožu un salduma. Leopards savus nadziņus jau ievilcis un murrā.

Aromāta reklāmā teikts The journey is the destination… Man jāpiekrīt – African Leather ir brīnišķīgs ceļojums. Pamēģināt Memo African Leather iespējams Spices veikalā Debenhams vai pasūtinot paraudziņu firstinfragrance.com interneta veikalā.

Ilustrācijā izmantoju Inetas Kroderes foto no Āfrikas ceļojuma ar viņas laipnu atļauju.

Šis ieraksts tika publicēts Bez tēmas ar birkām , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *