Kaķiskais siltums aromātā Bengale Rouge

Kaķi ir īpaši, par to nav ne mazāko šaubu. Katrs kaķa īpašnieks kādreiz ir ierušinājis degunu sava mīļdzīvnieka skaustā, lai sajustu tā silteno, patīkami nomierinošo smaržu. Bengālijas kaķene Mimi iedvesmojusi savu saimnieci – parfimēri Lizu Moresu (Liz Moores), radīt patiešām smalku aromātu – Bengale Rouge.

Kāds, varbūt teiks – “kaķa smaka?” Nē, nē, nē! Kaķa kažokam ar tā saukto “kaķa smaku”, kas atgādina upeņu lapu smaržu, nav nekāda sakara. Kaķa kažoks smaržo patīkami un mājīgi.  Kas mani iepriecina un pārsteidz visvairāk – Bengale Rouge lieliski atveido kaķa auru, neizmantojot nevienu no “dzīvnieciskajām” notīm – šeit nav ne muskusa, ne cibeta, ne kastorīna. Priekšstatu par kaķisko smaržu rada sandals, turku roze, medus, vaniļa un mirres. Un ir! Tā ir tā pati kaķa kažoka smalkā smarža, kurai tikai nedaudz “uzgriezts kontrasts” gluži kā fotošopā.

Salīdzinot ar, piemēram, Memo Paris African Leather smaržām, par kurām esmu rakstījusi, šis Bengālijas kaķa aromāts ir daudz mierīgāks un pieradinātāks, kas arī loģiski, jo tas ir mājas kaķis, nevis plēsoņa, kuram jācīnās par sevi ik dienu. Bengālijas kaķa aromātā nav nekā asa, biedējoša un nav jāgaida, kamēr aromāts “pieradinās”. Vislabākā Bengālijas kaķa fāze ir tieši pirmās divas stundas, kad aromāts ir visspilgākais un to var sajust arī nepieliekot degunu tieši pie ādas. Gribētos jau šo fāzi paildzināt, bet, acīmredzot, to nav bijis iespējams izdarīt, reizē neupurējot kaut ko no šī aromāta smalkuma.

Britu zīmols Papillon (tikai, lūdzu, nesajaukt ar franču zīmolu Papillon Rouge Paris) darbojas jau kopš 2011. gada un tā radītāja uzskata, ka parfīms spēj veikt metamorfozi. Noteikti ir arī tādas smaržas, kuras spēj tevi pārvērst par tauriņu, bet šoreiz tomēr par kaķi!

Aromāts Bengale Rouge 50 ml pudelītē maksā 165 eiro, ja pasūtina pie interneta veikala firstinfragrance šeit, bet to var atrast arī zīmola mājas lapā, ja labāk patīk mārciņas.

 

 

 

Šis ieraksts tika publicēts Bez tēmas ar birkām , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *