Kā izmantot “Skaistuma Dienas”?

Screen shot 2014-03-10 at 11.18.37 AM

Astotais marts gan jau laimīgi aizvadīts, bet “Skaistuma Dienas” stokmanī turpinās. Vai arī jums 20% atlaides kupons vēl dedzina kabatu? Mjā… nemaz bieži negadās, kad sakrīt vienlaicīgi tik daudz attaisnojumu sevis apdāvināšanai – mēneša sākums (t.i. algas diena), atlaižu kupons un vēl tas pavasaris gaisā! Ko darīt?

Pirmkārt, nomierināties, koncentrēties uz ieelpu-izelpu un nekādā ziņā nepadoties vilinājumam nopirkt ko lētu vēl lētāk. Otrkārt, pacensties izvairīties no meitenēm, kas veikalā jūs noteikti centīsies appūst ar kādu salkanu sīrupūdeni. Treškārt, saņemties un šo 20% atlaidi izmantot, lai iegādātos ko tiešām labu, kas šajā veikalā ir atrodams, bet ikdienā maksā ļoooti dārgi.

Piedāvāju savu šī pavasara izvēli stoķī:

Diorissimo Christian Dior – nevīstoša klasika pieaugušai sievietei, maijpuķītes, kas nesmaržo pēc tualetes atsvaidzinātāja.

White Linen Estee Lauder – arīdzan nenovecojoša spirgta un pavasarīga ziedu smarža. Kā jau visi E.L. aromāti, ar spēcīgu amerikāņu “piesitienu”, bet kāpēc ne, pārmaiņas pēc? Pudelīte paslēpta visaugstākajā E.L. stenda plauktiņā!

Īpaši iesaku pievērsties Guerlain vēsturiskajam stendiņam, kurā var atrast īstas vērtības un tās visas var dabūt!

Jicky – noteikti vissenākais aromāts veikalā, kura oriģinālā formula radīta jau 1889. gadā! Un ticiet man, šīs smaržas vēl arvien smaržo pilnīgi mūsdienīgi – un uniseksīgi.

L’Heure Bleue (eau de parfum versijā) – romantiskas vakara smaržas, radītas 1912. gadā.

Mitsouko (eau de parfum versijā) – arī viens no vispazīstamākajiem klasiskajiem aromātiem, protams, jaunā versijā, bet runā, ka tieši šī formula esot ļoti tuva oriģinālajai 1919. gadā izveidotajai.

Jardins de Bagatelle (eau de parfum) – elegants astoņdesmito gadu ziedu aromāts, kas palicis atmiņā jau no bērnības, kad sasmaržoju tā reklāmu kādā no Amerikas atsūtītā glancētajā žurnālā. Žans Pols Gerlēns izveidojis nepārspējami spēcīgu ziedu buķeti – jasmīns, tuberoze, gardēnija, maijpuķītes un vēl un vēl. Arī šis, protams, nav nekāds tīņu aromāts.

Labi aromāti nenoveco un neiziet no modes nekad, bet, ja par katru cenu gribas ko jaunu, iečekojiet Acqua di Parma jaunākās ziedu smaržas – Gelsomino Nobile (lai sagaidītu īsto jasmīnu ziedēšanu) vai Magnolia Nobile, kas vienā mirklī atsauc atmiņā tveicīgu vasaras dienu kaut kur Itālijā.

Šodien pašā pilsētas centrā redzēju pirmo krāsaino taureni! Lai jums arī krāsains un smaržīgs pavasaris!

Arī klīvijas jums sveicienam pagājušajos svētkos no manis un foto autores Ilzes Šmites.

 

 

 

 

Šis ieraksts tika publicēts Bez tēmas. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

2 atbildes Kā izmantot “Skaistuma Dienas”?

  1. Tija Viksna saka:

    Ak, un man tieši visas smaržpudelītes tukšas! (Tikai Tevis dāvinātais En Passant vēl bišķi, bišķi ir — ar to man līdz ceriņiem jāizvelk 🙂 )
    Būs jāiet uz Stockmann’i. No Tava apraksta liekas, ka Magnolia Nobile vislabāk varētu atbilst tam, kā man gribētos lai smaržo mans šīgada pavasaris.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *