Jūsu smaržu stāsti. Smiekli caur asarām. Ilvijas stāsts.

Screen shot 2013-09-20 at 10.40.27 AM

Ilvija stāsta: “Mans lustīgākais personiskais stāsts par smaržām ir gluži nesens. Tātad – mammas bēres. Krematorija, kas ir SIA un uz tā pamata dīrā naudu par katru ieelpu un izelpu (no vēl dzīvajiem), ielikusi rēķinā arī tādu pozīciju: koordinators. 35 lati, un viena sieva tad parāda, pa kurām trepēm jākāpj augšā, un paklana galvu, kad jāliek zārkam vāks virsū. Bet! Veicot šo pirmo funkciju, proti, norādot trepes, viņa sastingst, tad paskrien man pakaļ un saka: – Es jūs apsveicu! – Es nodomāju, – cauri ir, no stresa esmu bišķi nojukusi, ne jau ar mammas kremēšanu koordinatore tagad mani sveiktu! Bet nē, viņa turpina, – Apsveicu jūs ar smaržām! Nekā salkana un šķebīga, ļoti gaumīgs aromāts, tas tiešām ir izņēmums! – Nu! Pasaki viens cilvēks, kur tikai neatrodas slepenie degunam sekotāji!!!”

Deguns piebilst: Stāsts nebūtu pilnīgs, ja mēs neatklātu, kurš aromāts izpelnījās krematorija koordinatores atzinību. And the winner isHermes zīmola aromāts Voyage! – Žana Kloda Ellenas darinājums, kurš iemieso sevī visas labākās unisex aromāta īpašības. Savā ziņā tas ir kā kokteilis no labākajiem Ellenas aromātiem – tajā var sajust gan Un Jardin Sur Le Nil, gan Un Jardin apres la Mousson un nobeigumā kaut ko no Terre d’Hermes. “Nošaut greizi” ar to nav iespējams – lai tas būtu krematorijs, baznīca vai pieņemšana pie prezidenta. Pati atceros kādu teātra izrādi, kuru nosēdēju saliekusies konstantā 45 grādu leņķī, cenšoties ne brīdi neizkustēties no priekšā sēdošās dāmas Voyage auras, tāpēc krematorija koordinatores reakciju pilnībā saprotu.

Šis ieraksts tika publicēts Bez tēmas ar birkām . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

4 atbildes Jūsu smaržu stāsti. Smiekli caur asarām. Ilvijas stāsts.

 1. Inga Barkāne saka:

  Jā….par Hermes – man ir Caleche, un vienas dienas laikā 4 sievietes – friziere, programmiņu pārdevēja operā, kasiere piemājas bodē un biroja sekretāre gribēja zināt, “ak, kas tās jums par smaržām”. Man sākumā bija sajūta, ka ar viņām jūtos vēl vecāka, nekā patiesībā esmu:), bet tagad pudele ir tukša un veikalā katru dienu iepūšu Jour d’Hermes!

 2. aspazy saka:

  Inga, Tev tiešām Caleche varētu piestāvēt. Vai Kelly Caleche Tev ir par saldu? Man atkal ik reizi pie tā plauktiņa jāpaņem Elxir des Marveilles – tā šķībā, apaļā pudele! Jour bija laikam pirmais no Ellenas aromātiem, kurš mani atstāja pagaidām rezervētu.

 3. Einars Iesalmanis saka:

  Mans stāsts ir par 90to gadu vidu. Strādāju tai laikā dāņu transporta kompānijā. Mūsu grāmatvedei ir dzimšanas diena, Kopā ar sekretāri izvēlamies – Givenchy Organza (Top parfīms tajā laikā). Nopērkam, pasniedzam grāmatvedei – gaidām reakciju…. Paldies, jaukas smaržas, bet manas mīļākās smaržas ir DROGAS, pa 5,25 Ls, tādā rozā kastē! Bet šīs arī nav sliktas! 😀

  • aspazy saka:

   Nu, īstenībā, viņai pilnīgi neko nevar pārmest – naše ģelo predložiķ. Ar smaržām vispār ir drusku līdzīgi kā ar vīniem – ir taču gadījumi, kad dzer to smalko dārgo, bet skābo vīnu un padomā – Monastirska Izba, īstenībā ir garšīgāks!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *