Jauns lekciju cikls pavisam drīz!

Pavisam nesen noslēdzās iepriekšējais smaržu lekciju cikls. Lūk, kādas atsauksmes saņēmu no dalībniekiem! Iveta raksta: “Labi pavadītas sestdienas smaržu pasaulē! Par visu padomāts – daudz interesantas tēmas, aromāti, omulīgas telpas un glāze vīna! Daudz jaunu zināšanu gan par smaržu izejvielām un to ražošanu, kā arī parfimēriem un viņu īpatnībām. Jauni atklājumi katrā smaržu kategorijā!”

No Lindas saņēmu šādu atsauksmi: “Smaržu ceļojums, kurā saņemt baudījumu degunam un apspriest asociācijas ar domubiedriem. Vēsture, teorija, ķīmija – ieskats no visa. Tagad ir lielāka saprašana kas ir kas, kā atšķiras smaržu notis, kā smaržas iedala un kā atšķirt šipru no fužēra. Vairāki personīgi atklājumi ar ko papildināt smaržu plauktu.”

Tagad ikviens, kas vēlas tuvāk iepazīt parfimērijas smaržu pasauli, var paspēt pieteikties uz nākamo ciklu, kas sāksies 15. aprīlī un beigsies 13. maijā! Raksti uz email adresi followzenose@gmail.com, lai pieteiktos uz 5 lekciju ciklu, kurā pulcēsimies sestdienu pēcpusdienās no plkst. 16.00 “Aminori” telpā, lai iepazītos tuvāk ar atsevišķām aromātu saimēm, parfimērijas žanriem un stiliem. Pilnā dalības maksa par 5 lekcijām 120 eiro, iespējams pieteikties, iemaksājot daļu. Uz tikšanos smaržu pasaulē!

Šis ieraksts tika publicēts Bez tēmas ar birkām , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *