Divi kapteiņi

Screen shot 2015-04-08 at 1.15.19 PM

Divi kapteiņi. Abi nenoliedzami skaistuļi, tikai viens elegants un izsmalcināts, bet otrs – drosmīgs un pārgalvīgs. Jūra un okeāns. Jahta un kuģis. Divi aromāti, kurus vieno jūra un vetīvers.

Itāļu Sinfonia di Note aromāts Bateau (tā saucot īpašu plakandibena laivu) man saistās ar ainiņu uz jahtas, kuru lieliskajā Johnny Walker Blue Label reklāmā (skatīt šeit) izspēlē Džūda Lovs un Džankarlo Džanīni. Šeit viss ir pats labākais un dārgākais, un šim “dārgumam” piemīt arī vērtība un gaume. Dodoties braucienā ar šo jahtu, jums nekas nedraud – jūs zināt, ka visu laiku spīdēs saule un viskijs kambīzē nekad nebeigsies. Lai varētu baudīt arī ziedošo apelsīnkoku smaržu, ko vējš uzvēdī no krasta, jūs nekur tālu nemaz nedodaties. Debesīs nav neviena mākonīša, bet jūra ir caurspīdīgi mierīga, gluži kā Bateau gaišzilais tonis, kas lieliski saskan ar tā saldi-sāļo smaržu.

Par pāris toņiem tumšāks ir franču Olfactive Studio aromāts Ombre Indigo (Indigo ēna). Tā vairs nav mierīgā Vidusjūra, tas ir okeāns, kur pamalē jau ducina draudīgs negaiss. Un šo kuģi vada kaut kāds Sinbads Jūraslaupītājs vai brašais jūrnieks Džonijs, kas nebaidās nekā. Tilpnēs netrūkst salaupītu dārgumu un eksotisku garšvielu. Šeit smaržo arī pēc mitras ādas, drosmes un vīrišķības.

Nu, ko – atliek vien izvēlēties, kuram doties līdzi! Negribu nevienu mānīt un vismazāk jau pati sevi. Es izvēlos laisku atpūtu “pa dārgo”, jūraslaupītāju dzīvi atstājot tiem, kuru dzīvē vēl par maz adrenalīna.

Screen shot 2015-04-11 at 5.22.02 PMScreen shot 2015-02-23 at 6.32.28 PM

Uzziņai: Sinfonia di Note ir visai jauna itāļu kompānija, kura smaržu baudījumu pielīdzina mūzikai. Kāds tam sakars ar plakandibena laivu, gan nezinu. Savukārt, Olfactive Studio ir jau nedaudz pieredzējušāks franču brends, kurš iedvesmojas vai nu no jau esošiem fotomākslas darbiem vai veido aromātu reizē ar fotogrāfiju, sadarbojoties ar fotogrāfu. Abu kompāniju darbus var iegādāties interneta veikalā firstinfragrance.com

Šeit pievienots foto ar nosaukumu Ombre Indigo. 

Screen shot 2015-02-11 at 10.54.31 AM

Šis ieraksts tika publicēts Bez tēmas ar birkām , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *