Truly, Deeply, Madly

Kaut kur lasīju, ka aiz katra izcila vīrieša stāvot izcila sieviete. Izrādās, ka aiz Alesandro Gualtjeri (Alessandro Gualtieri) – zīmola Nasomatto dibinātāja un parfimēra muguras kādu laiku stāvējusi dizainere Liliāna Drīsena (Lilian Driessen), kura veidojusi Nasomatto pudelīšu dizainu. Apmaiņā viņa pieprasījusi no vīra ne vairāk ne mazāk kā savu smaržu līniju. Tas ir bijis gudrs un tālredzīgs gājiens, jo tagad abu ceļi ir šķīrušies, bet Liliānai joprojām pieder lieliskais zīmols MariaLux, kurā viņa veido gan savas tērpu kolekcijas, gan smaržas.

Truly, deeply, madly… ne katrs mīlestības stāsts iepazīst šīs trīs pakāpes, pie tam tieši šādā secībā, toties smaržu formātā varam izbaudīt tās visas.

Deeply visvairāk atbilst Alesandro Gualtjeri stilam – austrumniecisks, ar notīm, kas atgādina ūdu, bet noteikti nav ūds… Tajā ir arī vaniļa un garšvielas, tomēr tas ir visai dzīvniecisks un liek domāt, ka Alesandro priekšstatos “dziļums” jūtās ir stipri saistīts ar dziļumu divu ķermeņu saskarsmē. Izskaņā tajā parādās ādas un žāvētu augļu notis, nevaru piekrist komentētājiem fragrantica, kas šo nosauc par “kārtējo” ambru, jo kā ambra šis aromāts tomēr ir pārāk “nepieklājīgs”. Dirty ambra?

Truly šķiet vieglākais no trijotnes – ziedu notis, starp kurām ir jasmīns, iesākumā atstāj ziepīgu tīrības sajūtu, kas tomēr ir mānīga. Šis jasmīns ir silts, piekļāvīgs un augļains un kļūst arvien siltāks un dūmakaināks. Nekā kaitinoša tajā nav, brīnišķīgs jasmīns, kad vasara aiziet.

Madly, lai cik tas dīvaini nebūtu, ir tas variants, kuru es vislabprātāk valkātu pati. Tas ir vienkārši skaists. Skaistums manā izpratnē rodas no sveķiem un koksnes. Trakums brīžiem parādās, brīžiem atkal atgriežas ar lielāku spēku. Šķiet, ka tas nav ļoti noturīgs, tomēr labāk tā, nekā dzīvot neprātā visu laiku…

Patiesi, dziļi un neprātīgi mīlēt var arī vienlaicīgi, bet smaržas tomēr labāk lietot atsevišķi. Pudelīšu retro dizains ir sievišķīgs, arī smaržas tomēr ir vairāk uz sievišķo pusi. No šiem trim Madly visvairāk būtu piemērots valkāšanai arī vīriešiem, kuriem mīlas neprāts arī visvairāk piestāv. Salīdzinot ar ekstraktiem, kurus veido Alesandro pats savam zīmolam, šie nav tik “smagi”, tomēr pietiekami spēcīgi eau de parfum. To noturība ir dažāda. Daži uzskata, ka smaržām, kuras maksā 130 euro par 60 ml pudelīti, vajadzētu būt noturīgākām. Bet kam gan šai dzīvē ir garantija? Uz manas ādas visilgāk (līdz pat vakaram) noturas Truly, kā tam arī vajadzētu būt ar īstu mīlestību. Latvijā MariaLux zīmols nav pieejams, bet interneta veikalā firstinfragrance – vienmēr laipni!

 

Šis ieraksts tika publicēts Bez tēmas ar birkām , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *