Rodže Davs par smaržu “glezniecību” intervijā The New York Times.

Screen shot 2013-11-13 at 8.14.56 PM

“… rozei nav ne vagīnas, ne peņa”, tā savā intervijā laikrakstam The New York Times, runājot par smaržu mārketingu, saka Rodže Davs (Roja Dove), tā vēlreiz apliecinot arī manu pārliecību, ka dzimumu aromātam piešķir ķermenis, uz kura tas atrodas. Rodže šobrīd ir viens no slavenākajiem pasaules deguniem, kurš prot ne tikai radīt oriģinālas smaržas, bet arī par šo procesu iedvesmojoši izteikties. Man gan vēl nav izdevies dzīvē satikties ar Roja Dove aromātiem, bet viņa minimālistiskā pieeja šķiet ļoti pievilcīga. Par smaržu radīšanu viņš saka: “… tas ir tāpat kā gleznojot – sajaucot kopā pārāk daudz krāsu, beigās jums iznāks netīri pelēks.”

No intervijas, kuru pilnībā var izlasīt šeit, man, bez jau sākumā minētā citāta par rozēm,  īpaši patīk viņa izteikums par to, kā veidojas attiecības ar smaržām: “… tas ir gluži kā ar mīlestību”, saka Rodže “Tikai pēc tam, kad kopā pavadīta nakts, jūs varat pateikt, vai jums kaut kas sanāks.”

Un gadījumā, ja jums ir vēlēšanās iegūt savā īpašumā pilnīgi unikālu, īpaši jums radītu aromātu, griezieties pie Rodžes viņa Londonas veikaliņā un viņš jums radīs puslitru smaržvielas, ar ko vajadzētu pietikt visam mūžam (pārpalikumu var novēlēt testamentā bērniem, jo tā vērtība var vēl pieaugt). Tas jums izmaksās vien dažus desmitus tūkstošus latu. Gadā Rodže spējot izpildīt tikai 5-6 tāda veida darbus, jo pamatīgi iedziļinās klienta personībā, raksturā, stilā un vēlmēs. Ja tādu summu tomēr negribas iztērēt, Roja Dove zīmols piedāvā arī jau gatavus aromātus, bet arī tie nav no lētajiem. Šeit var aplūkot viņa mājas lapu.

 

 

 

Šis ieraksts tika publicēts Bez tēmas. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *