Droša dauzīšanās ar Signature Wild no Art de Parfum

Ir smaržas, kuras atsakās kļūt par tavu mīļdzīvnieku, jo tām ir pašām savi plāni. Gadās, ka smaržas pat pakļauj un pieradina savu nēsātāju. Nezinu, kurš kuru ir pieradinājis šajā gadījumā ar Signature Wild smaržām, bet varu teikt, ka esam draugi un šis aromāts rada manī patīkamu drošības sajūtu.

Jau pats smaržu nosaukums izraisīja manī interesi tās pamēģināt. Ar pamēģināšanu vienreiz izrādījās par maz, prasījās pēc vēl un vēl… Kaut arī aromāts neatbilst maniem priekšstatiem par trakumu vai mežonību, tas tomēr kļuvis par manu favorītu no zīmola Art de Parfum izlaistā smaržu sešinieka.

Šis aromāts apzīmēts kā extrait de parfum – tātad stipras koncentrācijas smaržas. Tā virsnotis rada mazliet “šmigas” iespaidu – kanēļa, kardamona, davanas kokteilis mazliet apreibina un tu esi gatava mesties iekšā svaigajos apelsīziedos, kas izbārstīti pa mīkstu zamšādu. Šī āda ir maiga, gluda, tāda ir sajūta, kad roka noglāsta zirga kaklu. No zirga, kas redzams smaržu reklāmas materiālos, nav jābaidās – šeit nebūs nekā dzīvnieciska, nedz arī tagad modē nākušās zirga mēslu nots, kas parādās dažos austrumnieciskos aromātos. Tas nebūs Art de Parfum stils, ko var raksturot kā franču stila zīmolu, kas dzimis Anglijā un tāds nu gan zina, kā turēties seglos stalti un eleganti. Kaut arī mājas lapā Signature Wild tiek ieskaitīts vīriešu aromātu nodaļā, man tas šķiet izteikti sievišķīgs aromāts. Es to noteikti pieskaitu pie komforta smaržām – tādām, kas ļauj tev justies droši un pasargāti.

Iespējams, ka jūtos tik tuva šim aromātam sava iemīļotā sandala dēļ – tas mani uzrunā vienmēr. Pamatnotīs vēl ir arī labdanums, āda, Peru balzams un vetivērija no Haiti. Attopos, ka Signature Wild izskaņa man ļoti atgādina jau tik pazīstamo sajūtu nēsājot L’Artisan Parfumeur smaržas Dzing! Atceraties veco pudeles etiķeti, kur sprigana dāma jāja uz tīģera muguras? Kopā ar Signature Wild es gan vairāk jūtos kā galvenais varonis filmā Neverending Story – iebužinājusi degunu baltā zvēra pūkās, es nesos starp mākoņiemnezināmā virzienā un tas ir forši, mazliet traki, bet pilnīgi droši.

Labākais veids kā dabūt šīs smaržas ir meklēt tās zīmola mājas lapā:
Signature Wild

Šis ieraksts tika publicēts Bez tēmas ar birkām , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *