Deguns vīriešu nodaļā. Dior Eau Sauvage.

Screen shot 2013-05-03 at 11.44.29 PM

Kāda smaržmīle apgalvo, ka svešinieks, kurš viņai tuvojas izstarodams labu aromātu, jau automātiski nopelna 10 bonusa punktus savā labā. Es varētu piebilst – džeks, kurš man tuvosies, izstarodams lētu odekolonu, iekritīs tādos mīnusos, ka viņu vairs nespēs glābt nekas. Tāpēc, veči – uz priekšu, uz parfimērijas nodaļu!

Dior Eau Sauvage ir pelnījis pirmo vietu manā vīriešu aromātu TOP 5 sarakstā kaut vai sava cienījamā vecuma dēļ. Tomēr to nekādā gadījumā nevar nosaukt par vecmodīgu. Ja nu vienīgi par klasisku. Edmons Rudnicka  – franču parfimērijas leģenda – radījis šo aromātu 1966. gadā, veidojot to pēc iespējas vienkāršiem līdzekļiem – tā teikt, mēģinot neko nesamudrīt. Tajā laikā Eau Sauvage uzskatīts par ļoti novatorisku.

Pēc žanra Eau Sauvage skaitās citrusveidīgs šiprs – tajā ir gan citrona, gan jasmīna, rožu, īrīsa ziedu notis, gan garšvielas – rozmarīns, baziliks. Tā pamatnotis veido vetīvers, muskuss un ozola ķērpis, kurš šīm smaržām piešķir klasikas pieskaņu. Kolonna veikalos esmu redzējusi gan Eau de Toilette versiju, gan tumšzaļo parfum – izmēģiniet abus! Eau Sauvage vienmēr piesaistījis arī sievietes un arī es labprāt to lietotu brīžos, kad vajadzīgs pamatīgs enerģijas lādiņš.

Īsti nezinu, no kura laika Eau Sauvage reklāmā parādījies Alēns Delons, bet video rullīši, kuros izmantoti kadri no filmas Baseins, samontēti tikai tagad. Trāpīts desmitniekā! Neatvairāmā egoista tēls, kuru vēl joprojām pielūdz visas pasaules sievietes un vismaz puse pasaules vīriešu, sader ar Eau Sauvage kā cimds ar roku. Fragments no Baseina gluži kā laika mašīnā aiznes mūs pagātnē, kur Delons vēl arvien ir jauns un mežonīgs, bet Romija – vienkārši dzīva… Meitenes, kas šo lasa – mans jums padoms – vairāk par 10 bonusa punktiem pievilcīgi smaržojošam svešiniekam tomēr nedodiet – protams, ja vien tas nav pats Alēns Delons.

Jaunāko Dior Eau Sauvage video reklāmu skatieties šeit. Iepriekšējo – šeit.

Drīzumā – pārējie deguna vīriešu Top 5 aromāti: Hermes Terre, Dsquared Potion, Acqua Di Parma Colonia Intensa, L’Artisan Parfumeur Mechant Loup.

 

Šis ieraksts tika publicēts Bez tēmas. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

3 atbildes Deguns vīriešu nodaļā. Dior Eau Sauvage.

 1. aspazy saka:

  Iekopēšu šeit komentāru no mana FB drauga Eināra, kurš precizē informāciju par Eau Sauvage un Alēna Delona attiecībām. Acīmredzot, Delons (pagātnē) reklamē tieši Parfum versiju.

  “The legendary fresh masculine fragrance by Dior – Eau
  Sauvage from 1966, is re-interpreted and re-launched in spring of 2011
  in stronger concentration – as Eau Sauvage Parfum. Uzsvars uz
  re-interpreted!”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *