La Vie En Rose. Tauer Perfumes Une Rose Vermeille

 

Screen shot 2015-11-21 at 7.05.15 PM

Pūderis pārklāj visu – pat vissarkanāko saraudāto degunu. Uzklāj tik biezāku kārtu un atkal izskaties kā lellīte. Jā – tā ir tikai glazūra, jā, jūs nekad neuzzināsiet, kas patiesībā notiek zem biezās pūdera kārtas, bet kuru gan tas interesē? Kamēr pietiek rožu, ar kurām izgreznot noplukušo mājokli, visādu mežģīņu, lentīšu, glezniņu ar kurām nomaskēt nolupušu sienu, var nedomāt par to, kas būs tālāk – no kā dzīvosim, ko ēdīsim rīt, parīt, aizparīt. Mums taču pieder šis brīdis, šis vakars, kad pustumsā nav redzamas sīkās grumbiņas un zilie riņķi zem acīm, mēs varam dejot, mētāt pa gaisu kājas un vicināties ar strausa spalvām, aizelsties no straujās dejošanas un bezspēkā atkrist mīkstos samta spilvenos, smejoties paši par sevi. Dzīve ir kabarē – beidz vienreiz nīgroties – no tā tava dzīve nekļūs ne par matu laimīgāka!

Tauer Perfumes smaržas Une Rose Vermeille ir rozā plīvurs, caur kuru skatoties, dzīves šausmas un drausmas iespējams padarīt mazāk šausmīgas un drausmīgas. Tas ir unikāls aromāts, jo Endijs Tauers (Andy Tauer) neko nemēdz darīt pakaļ citiem. Viņš citē tikai pats sevi. Une Rose Vermeille ir rožaini salds, bet ļoti spēcīgs un ekstrēmi sievišķīgs ierocis. Tas ir kā rozā kokaīns, kuru iešņaucot, var plivināties pa gaisu kā spalviņa kaut vai visu nakti. Ja kādu šāda perspektīva neapmierina, tad turieties no URV pa gabalu!

Mazliet racionālas informācijas: tāpat kā citus Tauera aromātus arī šo iespējams nopirkt interneta veikalā firstinfragrance, tiešais links šeit, vienas 50 ml pudelītes cena ir 150 eiro. Jā, kādreiz, pirms Šveices franka krišanas, šis mākslas darbs maksāja stipri lētāk, bet, ticiet man, šī aromāta vērtība var tikai pieaugt, tā, ka šis būs tālredzīgs ieguldījums.

P.S. Raksta ilustrācijā izmantots ekrānšāviņš no mana ikdienišķā ekrāna, kurš cerams ir nokārtojis autortiesības ar klātneesošo Degā kungu.